plakat z filmu Bridget Jones 3

Bridget Jones 3

Tytuł oryginalny: Bridget Jones's Baby

Reżyseria: Sharon Maguire

Występują: Renee Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey

Data pokazu: 28.07.2017

Data premiery: 16.09.2016

Kraj produkcji: Wielka Brytania

Rok produkcji: 2016

Czas trwania: 122 min

Od lat: 16

[Głosów:11    Średnia:4.3/5]

GALERIA

OPIS FILMU

Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali aż 14 lat. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth – powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury.

Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów powraca do singielskiego stanu, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?

Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest całkowitym przeciwieństwem Marka. Ale na tym nie kończy się historia. Bo jak dobrze wiemy kłopoty i Bridget to odwieczne synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem…

Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy znanego z serii „Transformers” oraz serialu „Chirurdzy” Patricka Dempsey’a, a także laureatkę Oscara Emmę Thompson. Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni „Pamiętnika Bridget Jones”. Dwie poprzednie części filmu zarobiły ponad pół miliarda dolarów i zyskały status kultowych. Za rolę Bridget Jones Renée Zellweger otrzymała nominację do Oscara.

TRAILER