AKTUALNOŚCI

Czerwcowa Sztuka Bajek: “Dudi: Cała naprzód” + “Bajki okiem malucha”

W kinie ARS na ul. św. Tomasza 11 trwa w najlepsze weekendowy cykl filmów i bajek dla dzieci! Na seanse przeznaczone dla naszych najmłodszych widzów zapraszamy w każdą niedzielę w godzinach południowych.

Soboty (10.06, 17.06, 24.06), godz. 12:00 –  „Dudi: Cała naprzód”

Niedziele (11.06, 18.06, 25.06), godz. 12:00 – „Bajki okiem malucha” + zabawy z animatorem

Czerwcowe soboty:

Dudi: Cała naprzód (92′) – wszystkie bilety w cenie 13 zł!

Pełna humoru i szalonych przygód podwodna odyseja małej ośmiorniczki i jej „opływowych” przyjaciół. Jest rok 2100. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię. Teraz gospodarzami naszej planety są wszelkie wodne istoty. Mała ośmiorniczka, Macunia i jej przyjaciółki: Ewka – zwariowana ryba żabnica oraz Ala – neurotyczna krewetka, w podwodnej katastrofie tracą dom. Niestety w ich okolicy gęstość zarybienia jest tak wysoka, że podwodne budownictwo nie nadąża za popytem. Próżno tu szukać wolnego lokum na rozsądnym poziomie. W tej sytuacji przyjaciółki decydują się wyruszyć w nieznane w poszukiwaniu nowego domu. Będzie kolorowo, zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale zawsze ciekawie. Podmorska ekipa dotrze do zatopionych ulic Nowego Jorku, wraku Titanica, a nawet do dalekiej Arktyki. Na szlaku spotkają mnóstwo niezwykłych istot, zawrą wspaniałe przyjaźnie i odkryją niejedną podwodną tajemnicę. więcej informacji o filmie

Czerwcowe niedziele:

Bajki okiem malucha + zabawy z animatorem (60′) – wszystkie bilety w cenie 10 zł!

pamietniki florki

W miesiącu czerwcu w ramach Bajek okiem malucha zapraszamy na “Pamiętnik Florki”. To polski serial animowany stworzony na podstawie serii książek. Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Serial składa się z dwóch 13-odcinkowch sezonów.

Zapraszamy najmłodszych, jak i nieco starszych miłośników bajek!

sztuka-bajek-na-www

BILETY DO NABYCIA W KASIE KINA NA UL. ŚW. TOMASZA 11

ZAKUP/REZERWACJA INTERNETOWA: ars.pl/repertuar

REZERWACJA TELEFONICZNA: (12) 421 41 99

Patronat:

logo_czasdzieci_jpg_300px
logotyp miasto dzieci