Cykle

Filmoterapia z Sensem

Filmoterapia z Sensem

Do kina przychodzi się po emocje, ale  również ze swoimi własnymi emocjami – w jaki sposób połączyć te dwa światy? Podczas cyklicznych comiesięcznych spotkań będziemy rozmawiać o kwestiach fundamentalnych dla naszego życia i dobrego funkcjonowania w świecie, takich jak: miłość, pasja, samotność, zmiana.

Kobiecy punkt widzenia

Kobiecy punkt widzenia

To nasz najnowszy comiesięczny cykl dedykowanym naszym paniom. Zabierz koleżanki i spędź z nami niepowtarzalny wieczór w kinie Ars!
Oprócz świetnego filmu zapewniamy wyjątkowe atrakcje oraz liczne konkursy z nagrodami. Każde spotkanie poprowadzą niezastąpione dziewczyny z Ginger Med Spa. Śledźcie nasz repertuar i sprawdźcie jak wygląda Kobiecy punkt widzenia!

 

Sztuka Bajek

Drodzy rodzice! Zależy Wam, żeby Wasze dziecko obejrzało dobrą bajkę i przy okazji świetnie bawiło się w kinie? Odpowiedzią na Wasze potrzeby jest Sztuka Bajek.  To cykl seansów przeznaczonych dla najmłodszych widzów odbywający się w każdą sobotę i niedzielę w godzinach południowych.

Po projekcjach zapraszamy wszystkich uczestników na plastyczne zabawy, które w sali kinowej poprowadzi doświadczony animator dziecięcy. Do każdego seansu planujemy niespodzianki dla naszych najmłodszych uczestników.

kino trzeciego wieku

Kino Trzeciego Wieku

Wraz z Jagiellońskim Uniwersytetem Trzeciego wieku zapraszamy na seniorskie spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie kawy i dobrej rozmowy.

Kino Trzeciego Wieku to przede wszystkim:
– prelekcja filmoznawczyni wykładającej na Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku
– ambitny film trudno dostępny dla polskiego widza (np. z Japonii, Łotwy, Izraela)
– dyskusja o filmie i kulturze, w której powstał
– przyjazna atmosfera i poczęstunek
– atrakcyjna cena biletu – 13 zł.

sztuka za osemke

Sztuka za ósemkę

Kultowa i uwielbiana przez widzów  Sztuka za ósemkę to cykliczny przegląd najlepszych filmów ostatniego czasu, na którą bilety kosztują jedynie  8 zł!

Śledźcie naszą stronę i wypatrujcie kolejnych edycji!

Tajemniczy Pokaz Specjalny

W każdy piątek około godziny 23:00 zapraszamy na Tajemniczy Pokaz Specjalny. Pokazywany film zawsze jest przedpremierą i zawsze niespodzianką.
Nie zdradzamy tytułu filmu wcześniej!

Bilety zawsze za 13 zł.