AKTUALNOŚCI

19 i 23.08 / Przedpremiera: “Podwójny kochanek”

Kino ARS i Gutek Film zapraszają na przedpremierow pokazy najnowszego filmu François Ozona. „Podwójny kochanek” to perfekcyjnie zrealizowany zmysłowy thriller, którym twórca „Basenu”, „Młodej i pięknej” oraz „5×2″ powraca w szczytowej formie i podejmuje przewrotną grę z widzem. Światowa krytyka przyrównała najnowszy film François Ozona do wczesnych filmów Romana Polańskiego, takich jak „Dziecko Rosemary” czy „Wstręt”. Pokazy odbędą się 19.08 o godz. 19:00 i 23.08 o godz. 21:15. Zapraszamy!

plakat z filmu Podwojny kochanek

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Film jest przeniesioną we francuskie realia ekranizacją kryminalnej powieści „Lives of the Twins” Joyce Carol Oates, napisanej pod pseudonimem Rosamond Smith. Porusza ulubione tematy amerykańskiej pisarki: tajemnic ludzkiej natury, seksu i mrocznych stron osobowości. więcej informacji o filmie

Ceny biletów:
13 zł seniorski, 15 zł ulgowy, 22 zł normalny
19.08, godz. 19:00 – KUP BILET
23.08, godz. 21:15 – KUP BILET