AKTUALNOŚCI

18.09 / Kobiecy punkt widzenia: Żona

Kino Ars zaprasza na kolejny pokaz z cyklu “Kobiecy punkt widzenia”.  Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na “Żonę”. Kameralny dramat z fantastycznymi rolami Glen Close (“Fatalne zauroczenie”, “Niebezpieczne związki”) i Jonathanem Prycem (“Carrington”, “Człowiek, który zabił Don Kichota”). Na seans w towarzystwie lampki wina zapraszamy jak zawsze we wtorek, 18.09 o godzinie 19:00. Zapraszamy!

plakat z filmu zona

Po prawie 40 latach małżeństwa, Joan i Joe Castlemanowie (Glenn Close i Jonathan Pryce) stanowią uzupełniający się duet. Joe lubi brylować, Joan jest nieśmiała. Joe nie przykłada wagi do ubioru, Joan jest zawsze elegancka. Joe jest nieco próżny, Joan skromna. Joe pławi się swoją publiczną rolą jednego z Wielkich Amerykańskich Powieściopisarzy, Joan tymczasem dzieli się swym intelektem, wdziękiem i dyplomacją w prywatnym życiu, spełniając się jako Żona Wielkiego Pisarza. Rok 1993, Joe dowiaduje się, że jego literacki dorobek zostanie uhonorowany literacką Nagrodą Nobla. Jego gwiazda rozbłysła, kiedy poznał Joan w późnych latach pięćdziesiątych XX wieku. Był wtedy jej (żonatym) nauczycielem. Film zestawia historię pary z ich niezwykłą młodzieńczą pasją i ambicjami oraz portretem tych samych ludzi trzydzieści lat później – z całym dorobkiem kompromisów, sekretów, zdrad, ale i niezwykłą wzajemną miłością.

Kobiecy punkt widzenia to cykl comiesięcznych pokazów przygotowany specjalnie dla pań. Oprócz świetnego filmu zapewniamy:
– porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger – makijaż permanenty i kosmetologia (po seansie zapraszamy na indywidualne konsultacje)
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
– lampkę wina.
Zabierzcie ze sobą koleżanki i widzimy się w kinie :)!

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasach i online – KUP BILET
Nie prowadzimy rezerwacji na to wydarzenie

Partner wydarzenia:

 

ginger