AKTUALNOŚCI

14.12 / Przedpremiera: I tak cię kocham

Kino Ars zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu “I tak cię kocham”. Oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. “I tak cię kocham” podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei. Pokaz przedpremierowy odbędzie się 14.12 o godz. 21:00. Zapraszamy!

plakat z filmu I tak cie kocham

Ta historia wydarzyła się naprawdę: mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków. „I tak cię kocham”, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady (Variety), było odkryciem festiwalu w Sundance, zdobyło nagrodę publiczności w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskim kin. Ten błyskotliwy film, który bije rekordy popularności na świecie, już wkrótce ma szansę otrzymać nominacje do Oscarów w najważniejszych kategoriach, w tym za najlepszy film roku.

Na ekranie znany z serialu „Dolina Krzemowa” Kumail Nanjiani – jednocześnie współscenarzysta tej autobiograficznej historii, oraz Zoe Kazan („Słowo na M”), która jako nowe ucieleśnienie ‚dziewczyny z sąsiedztwa’ stopniowo przejmuje schedę po Meg Ryan. W rolach drugoplanowych wystąpili słynny komik – Ray Romano (serial „Wszyscy kochają Raymonda”) i zdecydowanie za rzadko pojawiająca się na ekranie laureatka Oscara za „Fortepian” – Holly Hunter. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje, także w kategorii najlepszy film.

Ceny biletów:
13 zł – seniorski, 15 zł – studencki, 20 zł – normalny