AKTUALNOŚCI

13.11/ Kobiecy punkt widzenia: Planeta Singli 2

Kino ARS zaprasza na listopadowe spotkanie Kobiecego punktu widzenia, gdzie zaplanowaliśmy pokaz filmu “Planeta Singli 2”. Na kinowy ekran powróci Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na seans w towarzystwie lampki wina zapraszamy jak zawsze we wtorek, 13.11 o godzinie 19:00. Zapraszamy!

plakat z filmu planeta singli 2

„Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów.

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Kobiecy punkt widzenia to cykl comiesięcznych pokazów przygotowany specjalnie dla pań. Oprócz świetnego filmu zapewniamy:
– porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger – makijaż permanenty i kosmetologia (po seansie zapraszamy na indywidualne konsultacje)
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
– lampkę wina.
Zabierzcie ze sobą koleżanki i widzimy się w kinie :)!

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasach i online – KUP BILET
Nie prowadzimy rezerwacji na to wydarzenie

Partner wydarzenia:

 

ginger