AKTUALNOŚCI

10.10 / Kobiecy punkt widzenia: Fantastyczna kobieta

Kino Ars zaprasza po wakacyjnej przerwie na kolejny pokaz z cyklu „Kobiecy punkt widzenia”.  Tym razem zapraszamy na film “Fantastyczna kobieta”. Zapewniamy wyjątkowe atrakcje, konkursy z nagrodami, wino i świetny film. Pokaz odbędzie się we wtorek 10.10 o godzinie 19:00. Zapraszamy!

plakat z filmu Fantastyczna kobieta

Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny (Daniela Vega). Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby.

Reżyser „Fantastycznej kobiety” wykazał się wyczuciem, obsadzając w głównej roli debiutantkę: zachwycająca Daniela Vega łączy na ekranie zmysłowość z siłą, a wrażliwość z uporem. Sebastián Lelio(twórca „Świętej rodziny”, „Roku tygrysa” czy „Glorii”) stworzył bohaterkę, która w pojedynkę – i w nienagannym makijażu – staje do walki z uprzedzeniami. Marina jest fantastyczną kobietą: nie daje się wpisać w żaden schemat i bezkompromisowo idzie pod prąd. więcej informacji

Kobiecy punkt widzenia to cykl comiesięcznych pokazów przygotowany specjalnie dla pań. Oprócz świetnego filmu zapewniamy:
– porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger Med Spa (po seansie zapraszamy na indywidualne konsultacje)
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
– lampkę wina.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasach i online – KUP BILET

Partner wydarzenia:

logo outline stroke