AKTUALNOŚCI

05.10 / Przedpremiera: “Blade Runner 2049”

Kino ARS zaprasza na przedpremierowy pokaz długo wyczekiwanego filmu “Blade Runner 2049”. Za reżyserię sequela filmu odpowiada Denis Villeneuve („Sicario”, „Labirynt”, „Enemy”). W rolach głównych zobaczymy Ryana Goslinga i Harrisona Forda, który ponownie wciela się w postać Ricka Deckarda. Pokaz odbędzie się w czwartek 05.10 o godzinie 21:00. Do zobaczenia!

plakat z filmu blade runner 2049

Kiedy w 1982 r. „Łowca androidów” Ridleya Scotta trafił do kin, świat oszalał na punkcie śmiałej wizji przyszłości, a film szybko stał się jednym z najważniejszych obrazów science fiction w historii kinematografii.
Oficer policji Los Angeles trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął trzydzieści lat temu.
Akcja filmu dzieje się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w 1982 roku. Scenariusz autorstwa Hamptona Fenchera i Michaela Greena powstał w oparciu o oryginalny koncept Ridleya Scotta i Fenchera. Za zdjęcia odpowiada trzynastokrotnie nominowany do Oscara Roger Deakins. więcej informacji o filmie

Ceny biletów:
15 zł – ulgowy, 20 zł – normalny KUP BILET
Nie prowadzimy rezerwacji miejsc na ten pokaz.