AKTUALNOŚCI

Kwietniowa Sztuka Bajek: „Ozzy” + „Bajki okiem malucha”

W kinie ARS na ul. św. Tomasza 11 trwa w najlepsze weekendowy cykl filmów i bajek dla dzieci! Na seanse przeznaczone dla naszych najmłodszych widzów zapraszamy w każdą niedzielę w godzinach południowych.

Soboty (01.04, 8.04, 22.04), godz. 12:00 –  „Ozzy”

Niedziele (02.04, 09.04, 23.04), godz. 12:00 – „Bajki okiem malucha” + zabawy z animatorem

Kwietniowe soboty:

Ozzy (90′) – wszystkie bilety w cenie 13 zł!

kadr z filmu Ozzy

Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami.

Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zaczynie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych – Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni. „Ozzy” to wciągająca opowieść o pokonywaniu swoich wewnętrznych barier. O tym, że w każdym z nas drzemie superbohater, tylko trzeba w niego uwierzyć. I że przy pomocy przyjaciół można pokonać wszystkie trudności. Koproducentem filmu jest studio filmowe Capitán Araña, które po 20-stu latach współpracy z wytwórnią Walta Disneya, postanowiło zrealizować samodzielnie pełnometrażowy, animowany film dla dzieci. więcej informacji o filmie

Kwietniowe niedziele:

Bajki okiem malucha + zabawy z animatorem (60′) – wszystkie bilety w cenie 10 zł!

kinads bajki styczen

Pokazy składają się z różnych serii, m.in.: Pan Toti, Tata Lew, Andzia, Janosik, Król Maciuś Pierwszy. Poszczególne odcinki podzielone są w tematyczne zestawy. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci. Zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych.

Zapraszamy najmłodszych, jak i nieco starszych miłośników bajek!

sztuka-bajek-na-www

BILETY DO NABYCIA W KASIE KINA NA UL. ŚW. TOMASZA 11

ZAKUP/REZERWACJA INTERNETOWA: ars.pl/repertuar

REZERWACJA TELEFONICZNA: (12) 421 41 99

Patronat:

logo_czasdzieci_jpg_300px
logotyp miasto dzieci