plakat z filmu najlepszy

Najlepszy

Reżyseria: Łukasz Palkowski

Występują: Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos

Data premiery: 17.11.2017

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2017

Czas trwania: 110 min

Od lat: 16

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

GALERIA

SEANSE

piątek
(24 listopada)
sobota
(25 listopada)
niedziela
(26 listopada)
poniedziałek
(27 listopada)
wtorek
(28 listopada)
środa
(29 listopada)
czwartek
(30 listopada)

OPIS FILMU

Nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” – Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna.

Głównym bohaterem filmu „Najlepszy” jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

W rolach głównych zobaczymy: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.

TRAILER