Cykle

Kobiecy punkt widzenia

Kobiecy punkt widzenia

To nasz najnowszy comiesięczny cykl dedykowanym naszym paniom. Zabierz koleżanki i spędź z nami niepowtarzalny wieczór w kinie Ars!
Oprócz świetnego filmu zapewniamy wyjątkowe atrakcje oraz liczne konkursy z nagrodami. Każde spotkanie poprowadzą niezastąpione dziewczyny z Ginger Med Spa. Śledźcie nasz repertuar i sprawdźcie jak wygląda Kobiecy punkt widzenia!

 

Sztuka Bajek

Drodzy rodzice! Zależy Wam, żeby Wasze dziecko obejrzało dobrą bajkę i przy okazji świetnie bawiło się w kinie? Odpowiedzią na Wasze potrzeby jest Sztuka Bajek.  To cykl seansów przeznaczonych dla najmłodszych widzów odbywający się w każdą sobotę i niedzielę w godzinach południowych.

Po projekcjach zapraszamy wszystkich uczestników na plastyczne zabawy, które w sali kinowej poprowadzi doświadczony animator dziecięcy. Do każdego seansu planujemy niespodzianki dla naszych najmłodszych uczestników.

Sztuka za 6-tkę

Kultowa i uwielbiana przez widzów  Sztuka za 6-tkę to cykliczny przegląd najlepszych filmów ostatniego czasu, na którą bilety kosztują jedynie 6 zł!

Śledźcie naszą stronę i wypatrujcie kolejnych edycji!

Tajemniczy Pokaz Specjalny

W każdy piątek około godziny 23:00 zapraszamy na Tajemniczy Pokaz Specjalny. Pokazywany film zawsze jest przedpremierą i zawsze niespodzianką.
Nie zdradzamy tytułu filmu wcześniej!

Bilety zawsze za 12 zł.