AKTUALNOŚCI

20.10 / Winter is my love

Zapraszamy na 10. edycję festiwalu filmów snowboardowych Winter Is My Love, która odbędzie się w Kinie Ars już w piątek 20 października o godzinie 19:30! Spędź wieczór w kinie oglądając premiery najlepszych filmów snowboardowych z całego świata. Spotkaj znajomych, poznaj ciekawych ludzi i i zacznij myśleć o nadchodzącej zimie.

plakat winter is my love 2017

Festiwal Winter Is My Love to cykliczne wydarzenie odbywające się jako trasa promocyjna najlepszych snowboardowych filmów nadchodzącego sezonu. Impreza odwiedza wybrane kina w dziesięciu polskich miastach i ma tysiące fanów w całym kraju.

10. Festiwal Filmów Snowboardowych Winter Is My Love 2017. Pierwszy Winter Is My Love zorganizowaliśmy 10 lat temu. Tegoroczna edycja powinna być więc wyjątkowa. I taka będzie.

Zapraszamy do kina Ars 20.10.2018 Start godzina 19.30 (przewidziany czas jednodniowej imprezy – 4h)

Zabierz znajomych i weź udział w wydarzeniu promujących snowboarding i wyjątkową snowboardową kinematografię. Każdej jesieni, od 2008 roku, wyświetlamy premiery najciekawszych filmów nadchodzącego sezonu. Nie ma lepszych filmów niż filmy snowboardowe! Nie ma lepszego miejsca do oglądania filmów niż kino! Wyświetlamy filmy najpopularniejszych, obiecujących i najbardziej kreatywnych ekip filmowych z całego świata. Zobaczysz w nich najlepszych riderów, stylowe tricki, góry i snowboard w głębokim śniegu oraz miejski snowboarding. Karkołomne kadry, nowoczesny montaż, ciekawe historie, świetna muzyka. Filmy snowboardowe są naprawdę najlepsze. Kochaj snowboarding!

Cena biletu: 30 zł KUP BILET
Sprzedaż biletów jedynie w kasie kina lub online.
Na to wydarzenie nie prowadzimy rezerwacji oraz nie dokonujemy zwrotu biletów.