AKTUALNOŚCI

20.01 / „Las, 4 rano” + spotkanie z Janem Jakubem Kolskim

Kino Ars zaprasza na wyjątkowy premierowy pokaz filmu „Las, 4 rano” i spotkanie z reżyserem – Janem Jakubem Kolskim. To najnowszy film reżysera „Jasminum”, „Historii kina w Popielawach” oraz „Wenecji”, wielokrotnie nagradzanego, którego filmy brały udział między innymi w festiwalach w Cannes, Wenecji, Berlinie, Tokio, Moskwie, Montrealu. Pokaz odbędzie się 20.01 o godzinie 20:30. Spotkanie poprowadzi prof. Bogusław Skowronek. 

plakat las 4 rano

FORST jest zamożnym, dobrze zorganizowanym człowiekiem. Kiedy go poznajemy, wydaje się królem życia. Któregoś dnia porzuca korporację w której jest wiceprezesem. Zniszczenia jakie po sobie zostawia, nie dają nadziei na powrót.

Las, 4 rano kilka lat później. Na wpół zdziczały dziad leśny; zarośnięty, brudny, w łachmanach – zakłada wnyki na zwierzęta. Rozpoznajemy; to ten sam człowiek – Forst. Mężczyzna mieszka w lesie, w wybudowanej przez siebie ziemiance. Za towarzystwo ma trójnogiego psa. Żywi się mięsem upolowanej zwierzyny, żyje w zgodzie z przyrodą.

Któregoś dnia przed drzwiami jego samotni staje 13-letnia dziewczynka JADZIA. Forst musi po raz kolejny zmieniać swoje życie… więcej informacji o filmie

Ceny biletów:
13 zł – seniorski 

15 zł – ulgowy
22 zł – normalny
Nie prowadzimy rezerwacji na ten seans.
KUP BILET