AKTUALNOŚCI

18.03 / Kobiecy punkt widzenia: Wszystko albo nic

Kino Ars zaprasza na wyjątkowy wieczór i kolejne spotkanie w ramach cyklu dedykowanego paniom „Kobiecy punkt widzenia” – tym razem obejrzymy pikantnie romantyczną komedię o singlach i miłości „Wszystko albo nic”. Zapewniamy wyjątkowe atrakcje, liczne konkursy z nagrodami oraz świetny film. Tego wieczoru nie możecie przegapić! Pokaz odbędzie się w sobotę, 18.03, jak zawsze o godzinie 19:00.

wszystko albo nic plakat

Film inspirowany przebojową „Bridget Jones” opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”.
Kiedy oficjalnie przyznajesz, że liczysz swoje orgazmy, w nadziei na udany związek zawieszasz nad łóżkiem mandalę seksu, a wszyscy twoi przyjaciele są singlami, którzy bez powodzenia szukają prawdziwej miłości to znaczy, że trzeba coś w życiu zmienić. Lindę od bardzo wczesnego wieku zaczęły interesować książki z półki „tylko dla dorosłych”. Obecnie, zrażona do relacji damsko-męskich i mająca swoim na koncie bezpowrotnie zakończony długoletni związek, jest współwłaścicielką księgarni z literaturą, której bliżej do „Kamasutry” niż „Krecika”. Jej partnerką w interesie i najlepszą przyjaciółką jest Vanda – pragnąca przygód nimfomanka, która brzydzi się spotykaniem tego samego mężczyzny dwie noce z rzędu, nie mówiąc już o poznawaniu jego imienia. W prowadzeniu sklepu pomaga im Edzio – ubóstwiający mięsne potrawy gej, który podobnie jak jego dwie koleżanki, w głębi serca pragnie spotkać „tego jedynego”. Wszystko zmieni się, gdy do życia grupy przyjaciół wkroczy czterech mężczyzn: wysoki, zadbany i niezwykle wrażliwy (szczególnie na dietę inną niż wegetariańska) Leo, lekko siwiejący i lubujący się w młodszych kobietach profesor uniwersytecki (Krzysztof Tyniec), rozsądny i zabójczo przystojny biznesmen (Michał Żebrowski) oraz romantyczny i czarujący lekarz (Paweł Deląg). Chociaż miłość to same kłopoty, to i tak trójka przyjaciół odda się jej bez reszty.  więcej informacji o filmie

Kobiecy punkt widzenia to nowy cykl w naszym kinie, który kierujemy do naszych pań. Oprócz świetnego filmu zapewniamy:
– porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger Med Spa
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasach i online – KUP BILET

Nie prowadzimy rezerwacji na ten seans. 

Partnerzy wydarzenia:

logo outline stroke

szybkie randki