AKTUALNOŚCI

14.11 / Kobiecy punkt widzenia: Listy do M. 3

Kino Ars zaprasza na kolejny pokaz z cyklu „Kobiecy punkt widzenia”. Tym razem zapraszamy na kontynuację wszystkim dobrzej znanej polskiej komedii „Listy do M. 3”. Zapewniamy wyjątkowe atrakcje, konkursy z nagrodami, wino i świetny film. Pokaz odbędzie się we wtorek, 14.11 o godzinie 19:00. Do zobaczenia!

listy do m. 3 kobiecy punkt widzenia

Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia.

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. więcej informacji o filmie

Kobiecy punkt widzenia to cykl comiesięcznych pokazów przygotowany specjalnie dla pań. Oprócz świetnego filmu zapewniamy:
– porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger Med Spa (po seansie zapraszamy na indywidualne konsultacje)
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
– lampkę wina.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasach i online – KUP BILET

Partner wydarzenia:

logo outline stroke