AKTUALNOŚCI

14.01 / Kobiecy punkt widzenia: przedpremiera „La La Land”

Kino Ars zaprasza na wyjątkowy wieczór i kolejne spotkanie w ramach cyklu dedykowanego paniom „Kobiecy punkt widzenia” – tym razem obejrzymy przedpremierowo „La La Land”. Zapewniamy wyjątkowe atrakcje, liczne konkursy z nagrodami oraz świetny film. W styczniu oczarujemy was tętniącym życiem musicalem z gwiazdorską obsadą – Emma Stone i Ryan Gosling. Tego wieczoru nie możecie przegapić! Pokaz odbędzie się w sobotę, 14.01 o godzinie 19:00.

la la land kobiecy plakat

 

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli –  Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbusinessie.

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń? więcej informacji o filmie

Kobiecy punkt widzenia to nowy cykl w naszym kinie, który kierujemy do naszych pań. Oprócz świetnego filmu zapewniamy:
– porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger Med Spa
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasach i online – KUP ONLINE
Nie prowadzimy rezerwacji na ten seans. 

Partnerzy wydarzenia:

logo outline stroke