AKTUALNOŚCI

08.03 / Dzień kobiet w kinie Ars + przedpremiera filmu „Dalida”

Już 8 marca zapraszamy wszystkie Panie do świętowania Dnia Kobiet w naszym kinie! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy moc promocji i atrakcji oraz przedpremierowy pokaz filmu „Dalida. Skazana na miłość”. Zabierajcie koleżanki i świętujcie razem z nami!

dzień kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie do świętowania Dnia Kobiet w naszym kinie! W tym wyjątkowym dniu czeka na Was moc promocji i atrakcji:
8.03 Panie płacą mniej – każdy bilet tańszy o 2 zł  (zniżka dostępna jedynie podczas zakupu biletu w kasie)
– wszystkie Panie, które w Dniu Kobiet kupią u nas bilet otrzymają kupon, który uprawniać będzie do losowania nagród – zaproszeń i voucherów od naszych partnerów 🙂
– zapraszamy także na specjalny, przedpremierowy seans filmu „Dalida. Skazana na miłość”, który odbędzie się o godzinie 21:00
– po filmie zapraszamy do Winosfery, gdzie  z naszym biletem każda Pani przy zakupie jednego kieliszka wina drugi otrzyma gratis.


Przedpremiera „Dalida. Skazana na miłość” – Aneks, godz. 21:00 KUP BILET

Niezwykła, oparta na faktach, historia burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy – Marilyn Monroe sceny disco. Artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Na scenie wszystko czego dotknęła stawało się złotem, przeciwnie w życiu osobistym. Szaleńczo poszukiwała miłości, a zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna famme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo.

Partnerzy:

logo outline strokelogo winosfera